Megan Reıtz

Yazar, Liderlik & Diyalog Profesörü / Ashridge

Biyografi

Megan; liderlik, değişim, diyalog ve farkındalığın kesiştiği alanda konuşma, araştırma, danışmanlık ve süpervizörlük yaptığı Ashridge’de liderlik ve diyalog Doçentidir. Araştırmalarını dünya genelindeki izleyiciler önünde sunan Megan ayrıca Dialogue in Organizations (Organizasyonlarda diyalog) (Palgrave Macmillan, 2015) adlı bir kitabın da yazarıdır.

Megan’ın, bilinçli liderliği ve ‘güce karşı doğruyu söyleme’ yi incelediği son araştırması Harvard Business Review’de (2016 ve 2017) yayınlandı ve bir sonraki kitabı olan ‘Ten Minutes to Change your Mind’ (On Dakikada Zihninizi Değiştirin) adlı kitabı da 2018 yılının başında yayınlanacak.

Ashridge’e katılmadan önce Deloitte’nin danışmanlığını yapan ve boo.com sayesinde dot-com rüzgarıyla mesafe kat eden Megan, şimdilerde Computer Science Corporation’ın stratejik kolu olan Kalchas Grup’a strateji danışmanlığı yaptı. Cambridge Üniversitesi’nde eğitim gören ve Cranfield School of Management’ tan doktora derecesi alan Megan, Ashridge’nin ve The School of Coachin’ing akredite yönetim koçudur.