Gizlilik ve Güvenlik Politikası

  1. İletişim 

Şirketimize ait https://insankaynaklarizirvesi.com uzantılı web sitesinde (“Web Sitesi”) verilen tüm hizmetler, Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Ferko Sıgnature Blok No: 175 İç Kapı No: 7 Şişli / İstanbul adresinde kayıtlı MCT Teknoloji Eğitim ve Danışmanlık Anonim Şirketi unvanı altında faaliyet gösteren Şirketimiz tarafından yerine getirilmektedir.

Web Sitesi üzerindeki çeşitli formların doldurulması suretiyle üyelerin kendileriyle ilgili bir takım kişisel bilgileri (isim-soy isim, firma bilgileri, telefon veya e-posta adresleri gibi) Web Sitesi kanalı ile Şirketimiz tarafından işin doğası gereği toplanmaktadır.

Şirketimiz bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon teklifleri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir, sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçimi değiştirilebilir ya da kendisine gelen bilgilendirme iletisindeki linkle bildirim yapabilir.

Üyelerimiz tarafından şirketimize elektronik ortamdan iletilen kişisel bilgiler, Üyelerimiz ile yaptığımız “Üyelik Sözleşmesi” ve “Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası”nda belirlenen amaçlar ve kapsam haricinde üçüncü kişilere açıklanmayacaktır.

Sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve verilen hizmet ile ilgili çıkabilecek sorunların veya uyuşmazlıkların hızla çözülmesi için, Şirketimiz, üyelerinin IP adresini kaydetmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

Şirketimiz, Üyelik Sözleşmesi ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında da, talep edilen bilgileri kendisi veya işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından doğrudan pazarlama yapmak amacıyla kullanabilir.  Kişisel bilgiler, gerektiğinde kullanıcıyla temas kurmak için de kullanılabilir. Şirketimiz tarafından talep edilen bilgiler veya kullanıcı tarafından sağlanan bilgiler veya Mağazamız üzerinden yapılan işlemlerle ilgili bilgiler; Şirketimiz ve iş birliği içinde olduğu kişiler tarafından, “Üyelik Sözleşmesi” ve “Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası” ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında da, üyelerimizin kimliği ifşa edilmeden ve anonimleştirilerek, çeşitli istatistiksel değerlendirmeler, veri tabanı oluşturma ve pazar araştırmalarında kullanılabilir.

Şirketimiz, gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

  1. Üçüncü Taraf Web Siteleri Ve Uygulamalar

Şirketimize ait https://insankaynaklarizirvesi.com domain adresli sitede yayınlanan reklamlar, reklamcılık yapan iş ortaklarımız aracılığı ile kullanıcılarımıza dağıtılır. İşbu politika metnindeki Gizlilik Politikası Prensipleri, sadece şirketimizin kullanımına ilişkindir, üçüncü taraf web sitelerini kapsamaz.

  1. İstisnai Haller

Aşağıda belirtilen sınırlı hallerde Şirketimiz, işbu “Gizlilik Politikası” hükümleri dışında kullanıcılara ait bilgileri üçüncü kişilere açıklayabilir. Bu durumlar sınırlı sayıda olmak üzere;

  1. Kanun, Kanun Hükmünde Kararname, Yönetmelik v.b. yetkili hukuki otorite tarafından çıkarılan ve yürürlükte olan hukuk kurallarının getirdiği zorunluluklara uymak;
  2. Şirketimiz ile kullanıcılar arasında akdedilen “Üyelik Sözleşmesi”‘nin ve diğer sözleşmelerin gereklerini yerine getirmek ve bunları uygulamaya koymak amacıyla;
  3. Yetkili idari ve adli otorite tarafından usulüne göre yürütülen bir araştırma veya soruşturmanın yürütümü amacıyla kullanıcılarla ilgili bilgi talep edilmesi;
  4. Kullanıcıların hakları veya güvenliklerini korumak için resmi kurum ve kuruluşlara bilgi vermenin gerekli olduğu hallerdir. 

 

Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve önerileriniz için kvkk@mct.com.tr adresine email gönderebilirsiniz. Şirketimize ait aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Telefon: 0212 310 17 00

Adres: Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Ferko Sıgnature Blok No: 175 İç Kapı No: 7 Şişli / İstanbul