fbpx

IK ZİRVE WEBINARLARI

ALPER UTKU & TAYLOR PEARSON

Mesleklerin Sonu ve Freelance Geleceğimiz: İK Webinarlarında Alper Utku’nun konuğu, işin geleceği ve mesleklerin sonu hakkındaki yazıları ve kitabıyla The Financial Times’da referans gösterilen girişimci ve yazar Taylor Pearson canlı yayınla zirveden önce sizlerle buluşuyor.

14 Ağustos 2020 – Cuma
Saat: 17:00

ALPER UTKU & LINDA HOLBECHE

Çevik Organizasyonlar için ipuçları: Bir bariyer olarak zihniyet, kültür ve pratikler İK Webinarlarında Alper Utku’nun konuğu, yazdığı araştırmalar, makaleler ve kitapları ile The Guardian’da sıkça yer alan, The Agile Organization: How to Build an Engaged, Innovative and Resilient Business kitabının yazarı Linda Holbeche canlı yayınla zirveden önce sizlerle buluşuyor.

3 Ağustos 2020 – Pazartesi
Saat: 17:00

ALPER UTKU & CAROLYN TAYLOR

İK Webinarlarında Alper Utku’nun konuğu, kültür değişiminin pratik bir rehberi ve İK liderlerinin el kitabı olan Walking the Talk: Building a Culture for Success kitabının yazarı, Carolyn Taylor!

24 Temmuz 2020 – Cuma
Saat: 17:00

DİDEM GÜRCÜOĞLU TEKAY & RYAN GOTTFREDSON

İK Webinarlarında Didem Gürcüoğlu Tekay’ın konuğu, Liderlik Profesörü ve Liderlik Gelişim Danışmanı, Success Mindset kitabının yazarı Prof. Ryan Gottfredson! Bu sohbeti kaçırmayın!

17 Temmuz 2020 – Cuma
Saat: 17:00

DİDEM GÜRCÜOĞLU TEKAY & JOHN CREMER

İK Webinarlarında Didem Gürcüoğlu Tekay’ın konuğu, iş liderleri için yaratıcılık, merak ve paylaşım odaklı buluşmalar gerçekleştiren Academy for Chief Executives tarafından son 10 yılın en iyi konuşmacısı olarak seçilen, doğaçlama uzmanı John Cremer, zirveden önce sizlerle buluşuyor. Bu sohbeti kaçırmayın!

 

10 Temmuz 2020 – Cuma
Saat: 17:00

DİDEM GÜRCÜOĞLU TEKAY & PERRY TIMMS

İK Webinarlarında Didem Gürcüoğlu Tekay’ın konuğu, HR Magazine’in “HR Most Influential Thinkers 2018” listesindeki ilk beşinde yer alan, People and Transformational HR Ltd Kurucusu Perry Timms!

 

6 Temmuz 2020 – Pazartesi
Saat: 17:00

ALPER UTKU & ITAY TALGAM

İK Webinarlarında Alper Utku’nun konuğu, ünlü orkestra şefi ve TED konuşmacısı Itay Talgam! Bu keyifli sohbeti kaçırmayın.
 
2 Temmuz 2020 – Perşembe
Saat: 17:00