fbpx

Carolyn Taylor

Yazar & Keynote Konuşmacısı & Yönetici | Walking the Talk

Biyografi

Carolyn Taylor, kurum kültürünün değiştirilmesi konusunda küresel olarak en deneyimli danışman ve konuşmacı olarak tanınıyor. Pek çok başarılı kültür değişiminin içinde bulunmuş ve başarılı olamayanları da gözlemlemiştir. Ne yapılması gerektiğini biliyor. Liderlere ne yapılması ve ne yapılmaması gerektiği konularında tüyolar veriyor ve gözüne çarpan konularda direkt geribildirim sağlıyor, böylece bir toplantıda ya da birebir görüşme esnasında kendisini gösteren mevcut kültürün sembollerinin tanımlanmasına yardımcı oluyor. 

Gerçekleştirilmesine destek olduğu toplantılar ve yaptığı sunumlar bilgi verici, eğlenceli ve kışkırtıcı oluyor. Temel bir soruna parmak basması ve bunu isabetli ancak sevgi dolu bir yolla ortaya çıkarması ile bilinir. Carolyn konuya dahil olduktan sonra insanlar kapsamlı bilgiler ve değişimler elde ediyor. Müşterileri ona güveniyor. Geride bıraktığımız 30 sene içinde iki adet çok başarılı danışmanlık işletmesi büyütmüş ve dünya genelinde kültür dönüşümü danışmanlığı alanında bir lider haline gelmiştir. 

Walking the Talk: Building a Culture for Success” isimli kitabı, günümüzde satılan benzerleri arasında kültür değişimi üzerine yazılan en pratik rehber konumunda liderler ve İK profesyonelleri tarafından çok ilgi görüyor.

Kendisi ve ekibi, müşteriler tarafından en pratik, en yapılabilir kültür değişimi yaklaşımını araştırmış, icat ve inşa etmiştir. Dünyadaki tüm kurumların, başarılı bir kültür sahibi olma potansiyeline sahip olduğu vizyonuyla motive olan Carolyn’in hedefi ise bunu herkesle paylaşmak olmuştur. Şirketi Walking the Talk, bu metodoloji temelinde oluşturulan bir Kültür Dönüşümü Sistemi sunuyor ve çalıştığı ekiplerle dünya genelindeki tüm pazarlarda müşterilerinin kültür değişimini gerçekleştirebilmesini sağlıyor.