fbpx

John Cremer

Doğaçlama Eğitmeni

Biyografi

John, dünyaca ünlü bir konuşmacı ve aynı zamanda da doğaçlama eğitmenidir. 25 yılı aşkın eğitim ve kişisel gelişim deneyimiyle, iş hayatında doğaçlamanın ve insan okumanın önemine dikkat çeken konuşmalar yapmakta ve atölyeler düzenlemektedir.

John, 2001 yılında, doğaçlama ve insan okuma gibi becerilerin iş dünyası için de önemini göstermek için atölyeler ve kurumsal eğitimler düzenleyen, ödüllü bir komedi ve tiyatro şirketi olan the Maydays’i kurmuştur. The Maydays’in Edinburgh Festivali’ndeki gösterileri büyük övgüler alarak dikkat çekmiş ve sonunda Brighton Fringe Festivali’nde yaptıkları doğaçlama müzikali En İyi Komedi Şovu ödülünü kazanmıştır.

John; iş liderleri için yaratıcılık, merak ve paylaşım odaklı buluşmalar gerçekleştiren Academy for Chief Executives tarafından son 10 yılın en iyi konuşmacısı olarak seçilmiştir. HTC, Microsoft, Hewlett Packard, GSK, Deloitte, PwC, Logica, EDF, EADS, Lloyds TSB, AXA Servet, T-Mobile ve Vistage gibi birçok dünyaca ünlü marka ile çalışmaktadır. Kendini “Bağlılık Uzmanı” olarak nitelendiren John, aynı zamanda profesyonel konuşmacıların meslek birliği olan Professional Speaking Association’ın üyesidir.