fbpx

KAIHAN KRIPPENDORFF

Strateji Gelişim ve Dönüşüm Uzmanı & Konuşmacı & Yazar & The Outthinker Strategy Network - Kurucu

KAIHAN KRIPPENDORFF

Strateji Gelişim ve Dönüşüm Uzmanı & Konuşmacı & Yazar & The Outthinker Strategy Network - Kurucu

Kaihan Krippendorff, günümüzün hızlı tempolu yıkıcı teknolojik değişim çağında organizasyonların ve bireylerin gelişmesine yardımcı olmaktadır. 

Kariyerine, büyüme stratejisi ve inovasyon danışmanlığı şirketi Outthinker’ı kurmadan önce McKinsey & Company ile başladı. Büyüme stratejileri ve yenilikleri, BNY Mellon, Citibank, L’Oréal, Microsoft ve Viacom dahil olmak üzere dünyanın en tanınmış şirketlerinin birçoğunda 2,5 milyar doların üzerinde gelir yarattı.

Driving Innovation From Within: A Guide for Internal Entrepreneurs ve beş farklı kitabın en çok satan yazarı, en son Edison Ödülü’ne aday gösterildi. Thinkers50 radar grubunun üyesidir. Kaihan, Thinkers50 tarafından dünyanın en etkili 8 inovasyon düşüncesi liderinden biridir. Son iki yıldır dünyadaki inovasyon anlayışına en çok katkıda bulunan kişiye verilen Distinguished Achievement Award in Innovation ödülüne sahiptir. 

Kaihan, dünyanın en iyi Fortune 500’lerinin strateji yöneticilerinden ve sektörlerdeki trendler, tehditler ve fırsatlardan haberdar olmasını sağlayan özel şirketlerden oluşan bir topluluk olan Outthinker Strategy Network’ü kurdu. Baş döndürücü açılış konuşmaları, danışmanlık projeleri, devam eden araştırma ve yazma programlarının yanı sıra Kaihan, ABD’deki ve uluslararası çaptaki işletme okullarında ders vermek, büyük ticari medya kuruluşları için yazılar yazmak ve büyüyen bir şirketin danışma kurulunda aktif bir rol oynamak için hala zaman buluyor.

Pennsylvania Üniversitesi Mühendislik Fakültesi, Wharton, Columbia ve Londra İşletme Okulları’ndan derece ve strateji alanında doktora sahibidir. Bangladeşli bir anne ve Alman bir babayla birlikte Kaihan, yaptığı her şeye bütüncül, çeşitli ve küresel bir bakış açısı getiriyor.