fbpx

Pıa-Marıa Thoren

Yazar & Kurucu | Agile People

Biyografi

Pia-Maria, Agile People – A Radical Approach for HR and Managers kitabını yazarı ve Agile People’ın kurucusudur. Çevik İK, çevik liderlik, motivasyon ve şirketlerin artan çeviklik kültürüne doğru ilerlemelerine yardımcı olmak konusunda uzmanlaşmıştır. İsveç’in en büyük şirketlerinin çoğunda danışman olarak çalışmış ve İK süreçleri ile çözümlerini çevik zihin yapısı ile uygulamalarına yardımcı olmuştur. O, bir insan yönetimi danışmanı ve kurumsal bakış açısına sadık bir değişim ajanıdır. Ana odağı, insanların daha iyi performans gösterdikleri ve kendilerini meşgul hissettikleri organizasyonlar oluşturmaya katkıda bulunmaktır. Pia için çevik liderlik ve çevik çerçeveler, başarılı bir değişim yaratmanın en iyi yoludur.

Pia-Maria, çevik zihniyetin organizasyonlara yayılmasını amaçlayan bir ağ ve konferans olan Agile People’ın kurucusudur. Ana hedefi, bir şirkette pozisyonlar arası hareketi görmek ve değişikliği hem finansal hem de insani bir bakış açısıyla başarılı hale getirerek organizasyonlara katkıda bulunmaktır. Vizyonu, müşteri değeri yaratmak ve aynı zamanda eğlenmektir!

Özel odak alanları: Agile People (Çevik İK ve Çevik Liderlik), çevik kültür yolculukları, yönetim 3.0, performans geliştirme, çalışan bağlılığı ve motivasyonu (Reiss Motivasyon Profili), workshoplar, etkinlik moderasyonu ve profesyonel konuşmadır.